چاپ        ارسال به دوست

حضور بيمه رازي در نهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه

به گزارش روابط عمومي بيمه رازي، نمايشگاه فوق كه سالانه با حضور جمع قابل توجهي از شركت هاي توانمند و بنگاه هاي اقتصادي داخلي و خارجي در زمينه بورس، بانك و بيمه برپا مي گردد، به عنوان يك فرصت ارزشمند در راستاي معرفي دستاوردها، خدمات و قابليت هاي شركت هاي فعال در اين حوزه، زمينه را براي انواع همكاري ها، ارائه و عرضه خدمات مهيا مي سازد.
شركت بيمه رازي  به عنوان يكي از شركت هاي برتر بيمه اي كشور و با توجه به حضور در نمايشگاه هاي داخلي و خارجي در اين نمايشگاه نيز حضور خواهد داشت.گفتني است در طول ايام نمايشگاه، بيمه رازي ضمن مشاركت جويي از كارشناسان مجرب و مسلط ستادي از مديران ارشد، مديران فني و معاونين شركت نيز بهره مند خواهد شد.
لازم به ذكر است بازديدكنندگان محترم نمايشگاه مي توانند با حضور در غرفه بيمه رازي از دست آوردهاي جديد، خدمات نوين، دريافت مشاوره حضوري توسط كارشناسان مجرب و خريد و صدور بيمه نامه به صورت آنلاين و همچنين از تخفيفات ويژه نمايشگاه تا سقف 50%  بهره مند شوند. همچنين غرفه بيمه رازي در سالن 31A (ميلاد) واقع مي باشد.
نهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه از روز يكشنبه 20 تيرماه لغايت چهارشنبه 23 تيرماه از ساعت 10 صبح الي 6 بعدازظهر در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران ميزبان بازديدكنندگان گرامي خواهد بود


١٥:٤١ - 1395/04/14    /    شماره : ٢٢٠٦    /    تعداد نمایش : ١٠٧٣خروج
access deny
access deny