چاپ        ارسال به دوست

پرداخت خسارت 3/5 ميليارد ريالي از سوي بيمه ما به گزارش روابط عمومي بيمه «ما»، اين شركت مبلغ سه ميليارد و ششصد و يك ميليون و بيست هزار ريال خسارت بيمه آتش سوزي را در سريع ترين زمان ممكن و پس از بررسي و ارزيابي خسارت به يكي از بیمه گذاران خود تقديم كرد.
بر اساس اين گزارش، طي مراسمي ويژه در ستاد و با حضور اميرحسين قرباني معاون شبكه فروش و توسعه بازار و خانم عباسي معاون مدير بيمه هاي آتش سوزي مبلغ سه ميليارد و ششصد و يك ميليون و بيست هزار ريال تقديم آقاي كاشفي نماينده "مجتمع توريستي زيتون" گرديد.
اين گزارش مي افزايد حادثه در اثر اتصال سيم برق رخ داده و خساراتي به رستوران " مجتمع توريستي زيتون " وارد آورده است كه كارشناسان فني بيمه هاي آتش سوزي در سريع ترين زمان ممكن به محل حادثه مراجعه و پس از بررسي دقيق حادثه مبلغ خسارت را ارزيابي و برآورد كردند.
گفتني است حجازي نماينده "مجتمع توريستي زيتون" ضمن ابراز رضايت از نحوه رسيدگي به خسارات ايجاد شده و توجه به مشتري مداري در شركت بيمه «ما» اظهار اميدواري كرد صنعت بيمه به عنوان پشتوانه براي فعالان عرصه اقتصاد، صنعت و توليد با طراحي محصولات جديد، بيش از گذشته پوشش‌هاي بيمه اي مورد نياز بيمه‌گذاران را فراهم نمايد.


١٢:٠٤ - 1395/04/13    /    شماره : ٢٢٠٥    /    تعداد نمایش : ١٣٢٣خروج
access deny
access deny