چاپ        ارسال به دوست

عرضه دو محصول جديد بيمه اي

به گزارش روابط عمومي و تبليغات شركت بيمه رازي، فرشيد بخشي معاون فني بيمه هاي اشخاص شركت بيمه رازي كه در همايش سراسري كارشناسان بيمه هاي زندگي بيمه رازي سخن مي گفت با اعلام خبر اظهار داشت: شركت بيمه رازي با توجه به توان مالي و تخصص حرفه اي و برخورداري از شبكه گسترده شعب و نمايندگي هاي خود قصد دارد نقش بيشتري در عرضه خدمات بيمه اي در كشور ايفا نمايد و لذا به همين منظور و با رويكرد توسعه بيمه هاي زندگي دو طرح جديد بيمه اي را كه مجوز آن از بيمه مركزي ايران اخذ شده است؛ به زودي در بازار بيمه كشور عرضه خواهد كرد.
معاون فني بيمه هاي اشخاص بيمه رازي افزود: اولين طرح جديد بيمه اي كه  در سال 95 مورد بهره برداري قرارخواهد گرفت در رشته بيمه دندانپزشكي است. طرح دوم نيز در رشته بيمه هاي عمر و حوادث گروهي است  كه جزئيات آن متعاقبا اعلام و اطلاع رساني عمومي خواهد شد.
در ادامه اين همايش عباس رنجبر كلهرودي، مدير بيمه هاي عمر و حوادث بيمه رازي ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بيمه هاي زندگي درشركت  بيمه رازي، اجرايي نمودن طرح هاي جديد در بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري و عمر و حوادث گروهي و حوادث مسافرتي و فروش آنلاين بيمه نامه ها، ارائه آموزش هاي حرفه اي، راه اندازي وبسايت بيمه هاي زندگي و .... را جزء برنامه هاي دردست اجراي مديريت بيمه هاي عمر و حوادث برشمرد.
علاوه براين در اين همايش نحوه بررسي ريسك و صدور  انواع بيمه در رشته هاي عمر و حوادث گروهي و عمر و سرمايه گذاري و همچنين بيمه هاي مسافرتي و فرايند رسيدگي به خسارت پرداخت آن توسط خانم ها: محمدي، جعفري،  جوادي، حاتمي و اعظمي و آقايان: عباسي و راضي وند بتفصيل تشريح و به سوالات شركت كنندگان پاسخ داده شد.


١١:٣٩ - 1395/03/23    /    شماره : ٢١٩٩    /    تعداد نمایش : ١٥٥٦خروج
access deny